ludzie, biiuro

Solidny system cms to rozbudowany skrypt napisany specjalnie w celu ułatwienia tworzenia stron internetowych. Profesjonalne strony cms wykorzystują bazy danych mysql i język php do przechowywania danych i ich prezentowania. Główną funkcją systemu zarządzania treścią jest oddzielenie danych przechowywanych w bazie od wyglądu strony, która jest przechowywana na koncie ftp.

System cms do zarządzania treścią zazwyczaj jest prosty w obsłudze i bardzo pomocny przy prowadzeniu różnego rodzaju serwisów, dzięki niemu możemy dodawać artykuły na naszą stronę z poziomu panelu administratora. Ponadto możemy dowolnie dodawać kategorie tworzyć menu wedle własnych potrzeb a wszystko bez znajomości trudnych języków programowania.. System pozwala nam także kontrolować użytkowników naszego serwisu którzy mogą się rejestrować i otrzymywać od nas dostęp do funkcji takich jak możliwość dodawania artykułów.

System cms

pozwala także aplikować w bardzo prosty sposób szablon zmieniający wygląd naszej strony, dzięki tej opcji całkowita zmiana wyglądu naszego serwisu zajmuje jedyne kilka minut. Strony cms są lepsze także ze względu na ilość napisanych pluginów tak więc możemy rozszerzyć taki serwis o forum czy bardziej rozbudowane statystyki czy nawet sklep internetowy.

 

Czytaj również: www.cms.idento-cms.eu

 

Artykuły powiązane